Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

söylenecek bişe yoq...

2 posters
YazarMesaj
_düzcesefiri_

_düzcesefiri_

söylenecek bişe yoq... Empty
MesajKonu: söylenecek bişe yoq...   söylenecek bişe yoq... EmptyPerş. Ocak 18, 2007 12:08 am

Mrb Tatlix, Seni Çok Fazla dinleme şansı bulamadım ama bikaç defa denk geldim öyle ona dayanarak söylüyorum... Gerçekten Kişilik olarakta, Yaptığın iştede 1 numarasın... Hele o gülüsün hiç bitmesin inşallah...king

Allah BebisimFm olarak daha iyi yerlere gelmenizi nasip Etsin İnşallah...
Tatlix_001

Tatlix_001

söylenecek bişe yoq... Empty
MesajKonu: Geri: söylenecek bişe yoq...   söylenecek bişe yoq... EmptyPerş. Ocak 18, 2007 9:52 pm

Vay vay vay efferin ogluma kikiki yorumda yaparmis saka bi yana cok tsk ederim yaaaa acip bi duygu böyle seyler duymak ama fazla poh pohlama bence beni kikiki sora simaririm Very Happy Düsüncelerini paylastigin icin cok mersüüü ayni sekilde bende aynisini senin icin düsünüyorum sende süper bir djsin ayricada karakter olarakta az asabi olsanda cok iyi bir insana benziyorsun sezilerim o yönde ki hic yanilmamisim diyebilecek kadar eminim Very Happy insa yüzümü arap cikarmazsin!!!

mucuks<~~~~~kücük tsk busesi ogluma lol! lol!

söylenecek bişe yoq...
1 sayfadaki 1 sayfası