Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tülaycikkk icin bir iki kelimem var :)

YazarMesaj
MERT

tülaycikkk icin bir iki  kelimem var :) Empty
MesajKonu: tülaycikkk icin bir iki kelimem var :)   tülaycikkk icin bir iki  kelimem var :) EmptyCuma Ocak 26, 2007 7:45 pm

selammmmm,

gicik deli tatli uyuz bu 4 kelime seni anlatiyor Smile
benden bukadar dermisim Smile zuhahahaha

saka bi yana tülaycim seni yaklasik 2 yildir taniyorum belki de senin gibi delinin flatcastda dolasmanin sebebi ben olmusumdur sana nik almak ile Smile
ozamanlar herzaman yaninimizdaydin ve zaman zaman kapali radyoda beklerdin rd nin acilmasini cok seylere sahit oldun gereken yerlede yorumunu yapdin gereken yerlerde susdun herzaman dürüst ve acik sözlüydün ve bu özeligni sevdim herzaman oldugun gibi kal

malesef 6 ay dir kontamiz yokdu kesilmisdi ve bundan bi kac gün önce seninle karsilasdik buna inan gercekden sevindim .

sen nasil zamaninda hep yanimizdaydin bende senin/sizin yaninizda olucam taki beni banlayana , nerdane/oklava ile kovalayana kadar.

ayyyyy cok yazdim ben ya alisik degilim bir kouda bukadar yazmya degerini bil Razz

sana uyan smililer: geek jocolor queen Sleep Twisted Evil afro

tülaycikkk icin bir iki kelimem var :)
1 sayfadaki 1 sayfası