Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sizden memnin degiliz ve derhal radyoyu terketmenizi istiorz

2 posters
YazarMesaj
asier_del

Sizden memnin degiliz ve derhal radyoyu terketmenizi istiorz Empty
MesajKonu: Sizden memnin degiliz ve derhal radyoyu terketmenizi istiorz   Sizden memnin degiliz ve derhal radyoyu terketmenizi istiorz EmptyCuma Mart 30, 2007 12:42 am

dinledigim ilk gunden beri dikkat ettim safsin.Acik konusuyorum yalansiz yanlissiz katiksiz saf halde bir safsin yaa.Hehehe saka abla seninn gibi zeki yok bu radyodaa.Cok guluosnn cook yasicaksin en cok da buna uzuluorm hehehehehe....
Tatlix_001

Tatlix_001

Sizden memnin degiliz ve derhal radyoyu terketmenizi istiorz Empty
MesajKonu: Geri: Sizden memnin degiliz ve derhal radyoyu terketmenizi istiorz   Sizden memnin degiliz ve derhal radyoyu terketmenizi istiorz EmptyCuma Mart 30, 2007 7:01 pm

lol! lol! zuhahahahahaha ay allhim yaaa gene saf dedi Very Happy
Tamam safimda neden herkeze duyuruyon ablamm aramizda kalsaydi kikikiki:D deli yaaa cok cici cok cana yakin terbiyeli saygili bir kardesimsin seni sefiyom ablam diger kardeslerim gibi acik konusayim dedim sanada baslarda uyuz oldum ama simcik bayiliyom sana Very Happy hadi görüsürüz yorumun icin cok mersüüü cok mutlu oldum mucuks Very Happy

Saygilarimla Saf ablannnn Very Happy tatlix yane :d

Sizden memnin degiliz ve derhal radyoyu terketmenizi istiorz
1 sayfadaki 1 sayfası