Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dostisimmm seni cok sefiyom :D

YazarMesaj
Tatlix_001

Tatlix_001

Dostisimmm seni cok sefiyom :D Empty
MesajKonu: Dostisimmm seni cok sefiyom :D   Dostisimmm seni cok sefiyom :D EmptyPerş. Ocak 18, 2007 12:24 am

Sehzade demek himmm yorum yapim barem bende hakinda geride kalmim dimi ama

Kendisi benim Arkadasim Sirdasim Dostisimdir ve kendisini cok Seviyorum !
Hayatimda tanidigim ender kisilerden birisidir Dürüst Seviyeli Saygili Sevecen Tertemiz kalpli birisidir ayrica bonus olarakta pek yakisiklidir kendileri KIKI ama en önemlisi cok vefakar bir dostur iyi günde kötü günde hep yanimdaydin cok tsk ederim dostisim senin yerin ap ayri biliyorsun ben hep derim hayat bir film bizim icin oynuyor ve benim filmimde cok buyuk bir rolun var kesinlikle unutma herzaman yanindayim seni cok ama cok seviyorum ya fazla söze aslinda gerek yok cünkü yetmiyor bu sözler kendisini anlatmaya anca tanimak lazim dostisimi ve ben o sansli insanlardan biriyim ve cok cok mutluyum seni tanidigim icin herkeze benim dostisim gibi bir dost dilerim...... ama benimki benimdir kikikiki dettt haaaaaaaa unutmadan genc kizlar vallhi ilgi alaniniza alsaniz iyi olar
sunny

Dostisimmm seni cok sefiyom :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dayikiziiii seni benden cok seven yok