Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SÖZLÜM KARDESIM:D

2 posters
YazarMesaj
Tatlix_001

Tatlix_001

SÖZLÜM KARDESIM:D Empty
MesajKonu: SÖZLÜM KARDESIM:D   SÖZLÜM KARDESIM:D EmptyPerş. Ocak 18, 2007 12:27 am

Böööööö ablisim sözlüm kiki!!!
Seni cok seviyorum bunu zaten biliyorsun sen aslinda söylemem gerek yok simcik senin hakindada bi yorum yapicimmmm kiki dikkat dikkat!!!!!!

Onur saygili sevilyeli sevecen tertemiz bir kalbi olan ve tatlimi tatli dili bir kardesimdir ayni zamanda SÖZLÜm kikikiki ailesini cok cok tebrik ederim böyle olgun davranan bir evlat yetistirdikleri icin.O Tertemiz kalbinde benimde yerim oldugu icin cok tsk ederim onurcumm benim kalbimdede yerin apayri haberin olsun ay ay durun unutmadan sunuda diyimmmm kendisi cok tatlidirrrrr kizlarin dikkatine kacirmin derim

ayyyyyyyy bide su sarkilarin beni öldürcekkkkkk süper harikaaaaaaaaa fevkaladeeeeee Süpersin sen onurum mucukxxxxxxxxxxxxxxxx sana lol!
OnUr

OnUr

SÖZLÜM KARDESIM:D Empty
MesajKonu: Geri: SÖZLÜM KARDESIM:D   SÖZLÜM KARDESIM:D EmptyPerş. Ocak 18, 2007 1:05 am

CANIM SÖZLÜM ABLAM SENI BENDE COKKKKK SEVIYOM !!! SENI HICCCCCCCCCC BIRAKMICAM SEN BENI KOVSAN BILE!!!

HEP YANINDA HEP BERABER OLUCAZ

SÖZLÜM KARDESIM:D
1 sayfadaki 1 sayfası