Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bi İmzanizi Aliiim....:)

2 posters
YazarMesaj
Cyber_X

Bi İmzanizi Aliiim....:) Empty
MesajKonu: Bi İmzanizi Aliiim....:)   Bi İmzanizi Aliiim....:) EmptyPerş. Ocak 18, 2007 1:36 am

Bircan Gercekten Tanidigim En iiii Kalpli İnsanlardandır Bunu Sadece Ben Deil Onu Taniyan Herkezin Düsündügüne Eminim...Bu Kadar Hayat Dolu,Etrafindakilere Neşe Sacan Bir İnsanı Tanimak Gercekten Benim İçin Bir Ayricaliktir.Dj Olarak ta Çok Süper Bir dj Bence Neden Derseniz Arsivinde Ajdar Yok Ben Öle Hardisk Öper Basima Koyarrim Valla.ahahahah İsin Sakasi Bi Yana Bayadir Dinliyoruz Kendisini Bayiliyoruz Canli Yayinlari Ayri Bi Gözel Zaten:)

İnsallah ALLAH Nesesini Daha Da Arttrir Hep Böyle Güler Yüzü...

Saygi Ve Sevgilerimle.................
Tatlix_001

Tatlix_001

Bi İmzanizi Aliiim....:) Empty
MesajKonu: Geri: Bi İmzanizi Aliiim....:)   Bi İmzanizi Aliiim....:) EmptyPerş. Ocak 18, 2007 9:39 pm

amanda amannnnnnn cok tsk ederim ya duygulandim ve cok sevindim böyle düsündügüne xxxxxx simcik ne dicegimi bilemiyom caktirma ilk defa basima geliyor yoksa hazir cvpimdir kikikiki ama bu sefer gikkk cikmiyor utandim sanirim azicik kikikiki tekrar cok mersüü fln yane msjina oha fln oldum yane Wink Embarassed

Bi İmzanizi Aliiim....:)
1 sayfadaki 1 sayfası