Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

radyomusun seker mi seker hacisi:)

2 posters
YazarMesaj
sirinnkizz

sirinnkizz

radyomusun seker mi seker hacisi:) Empty
MesajKonu: radyomusun seker mi seker hacisi:)   radyomusun seker mi seker hacisi:) EmptyPerş. Ocak 18, 2007 1:39 am

allahim insallah bizede birgün nasip eder senn gibi ahci olmayi insallah snede tekrar gidersin:)(amiinnnn)bisde dua et olarmi bombilibilibommummm.bu radyodaki diger insanlar gibi sende cok iyi insansin iyiki tanistik iyikiii.koskocam mucxx sanaa
**bombili

**bombili

radyomusun seker mi seker hacisi:) Empty
MesajKonu: Geri: radyomusun seker mi seker hacisi:)   radyomusun seker mi seker hacisi:) EmptySalı Şub. 06, 2007 3:35 pm

oyyyyyyyyy aman ALLAHim ur esram önce su fotona bisiy azim. ay bayildim cook dadlu bu kis:D senmisin yoksem:D oyoy benim net bi düzelsin bunu bend eisteyom ahe unutmimda bi kösede kalsin yazisi:D
sooo simdik gecelim bakalim sana:D esram benim insallah sende AHCI (hehahehahehah , oyoy zuahahahha, ) olursun;Very Happy kis süferrr olmus hae böyle yazman. >> bayilcimmmm gülmekden:D heha NOT:yemek yapmasini hic bilmem makarnayi bile tutturamiyom ehha:D
ama tabikide ben senin nedemek istedini biliyom:D HACI canim benim sirin sweeeetim. ALLAHim insallah sanada nasip eder en yakin zamanda.
valla esram senide iyiki tanimisim. yavs cok sevdim sizin hepinizi helede bi kac kisi var onlari. ve sende bunlarin arasindasin. cok dadlumu dadlu bi kissin valla cana yakin hem müzik türlerimizde uyusuyo>Very Happy send etürküde severmsisin benimgibin:D hehe bide hakan yesilyurtun parcasinida begendin tabikide. och och valla ben seni sevmiyimde yanindamiy yatim:D hehahehah- olmaadi ama neyse:D >> X_CATLAK Very Happy
valla isde böyle yani anla sende herkes gibi.
öpüldün esram
http://www.radyobebisimfm.ws.tc

radyomusun seker mi seker hacisi:)
1 sayfadaki 1 sayfası