Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sehzadelerin Sehzadesi benim Sehzademmm

YazarMesaj
**bombili

**bombili

Sehzadelerin Sehzadesi benim Sehzademmm Empty
MesajKonu: Sehzadelerin Sehzadesi benim Sehzademmm   Sehzadelerin Sehzadesi benim Sehzademmm EmptyPaz Ocak 21, 2007 3:24 am

Very Happy aman ALLAHim ya ümit sehzadem benim cok cokkkkkkk sevdigim bi DOSTum artik. iyikide sen zamaninda benim yayinlarimda bana msjlar yazmissin beni bazen uyuzlamissin yavs:D yoksem ben senle nerden taniscakdimkiii... seni tanimak ve hatta sirf senin gibi bir insanin varligini bilmek bile nekadar güzel ve özel. Ümit iyiki oldugun gibisin, yani temiz kalpli , ici disi bir olan, beceriklimi beceriklli( kanit:site sadece kücük bir kanit), yavs benim kalbime girmeyi basaran biri isde yani bayaaaaa bi süper insan:D hehe seninle daha güselmi güsel zaman gecirmek üzere sehzadem benim ...

***Seni öyle bir yere yerleştirdim ki gerçeğin bile gelse hayalini dolduramaz Ümit !! Like a Star @ heaven
http://www.radyobebisimfm.ws.tc

Sehzadelerin Sehzadesi benim Sehzademmm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» besiktasim benim