Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ölümüne qanqayiq

YazarMesaj
kikirik

kikirik

ölümüne qanqayiq Empty
MesajKonu: ölümüne qanqayiq   ölümüne qanqayiq EmptyPtsi Ocak 22, 2007 1:44 am

canimmmmmmmmmmm uyuzummmmmmmmmmm benimmmmmmm....bidenem kankammmmm...
enem ben seni cok seviyorum canim arkadasim benim ama bunu sen zaten biliyorsun sanirim. Seninle tanismamizi aslinda bi elektrik süpürgesine borcluyum cünkü o olmasaydi sana bu kadar isinmazdim belkide kim bilir.....(hmmm).... yok yok isinirdim yaf sen sevilmicek bi tip degilsinki. sana ne kadar hih desemde ben sana hic birzaman kizmiyorum ve kizamamda, her nekadar sen benle cogu zaman maytap gecsen bile
ben seni cok ama cok seviyorum. Zaten birbirimizle maytap gecmesek gecinemeyiz herhalde böyle güzel ve seviyeli bi sekilde.Yoksa sen beni begenmiyormusun? lol! Neyse canim yine cok konustum sus be uyuzzzzz diceksin ama demeden ben kacimm. Hic birzaman degisme onurum benim cünkü ben ve diger arkadaslarin seni bu halinle cok seviyoruz, bunu asla unutma. Dilerim dotlugumuz bir ömür boyu devam eder. Annenlede Papaz olma onunla iyi gecin emi seni cok seviyorum kardesim benim lol! byby canim benim
ha bu arada naasilim?????? Very Happy

ölümüne qanqayiq
1 sayfadaki 1 sayfası