Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

DOSTISIM...

2 posters
YazarMesaj
Dj.Sehzade

Dj.Sehzade

DOSTISIM... Empty
MesajKonu: DOSTISIM...   DOSTISIM... EmptyÇarş. Ocak 24, 2007 5:06 am

Ahh dostisimm ahhh..Simdi ben seni nasıl tarif edeyim.Nasıl anlatayım ki.Anlatmaya kalksam bile seni tam olarak anlatamamki.Kimse anlatamaski..Birisi seni anlatmaya kalksa heralde 24 saat seninle yasaması gerekiyoki anca anlatabilsin..Dedigim gibi askım askımdada dedim.Bizim kullandiğimiz bu latin alfabesinde bu 29 harfle seni anlatamam ben..EE baska dilimde yokkine:))

Canım dostisim o sempatikligi,O tatlı gülüsünü,masum güzelligini yeni doğmus bir bebekten almıs gibisin..sende öyle bi kalp var ki sadece atmakla kalmıyor..Sevgiyi en iyi sekilde cevresine gösteriyor...

Benim biricik dostisim,dert ortagım,can yoldasımsın.Gecmiste oldugu gibi gelecegimdesinde..Seni görmek benim en büyük hayallerimden biri oldu.Bunu biliyosun..Ama bildigimiz bir baska sey.Kurdugumuz o güzel hayaller.İnsallah gerceklestirebiliriz bu hayallerimizi.Ne kadar zor görünsede senle hayal etmesi bile o kadar güzel ki anlatamam..
Unutma bana yagmur altında bir dans sözün var Ve o dansı seninle sırılsıklam bi sekilde tamamlayacagız..

seni cok seviyorum canım dostisimmm...

dipnot:Allahın insanlara verdigi bir mucize gibisin..
Tatlix_001

Tatlix_001

DOSTISIM... Empty
MesajKonu: Geri: DOSTISIM...   DOSTISIM... EmptyCuma Mart 30, 2007 7:07 pm

oyyyyyyyyyyyyy allhim yaa dostisim süper seyler yazmissin icimden vayyyyyyy ben neymisim demek geldi Very Happy bu kadar sesi hak etigimi sanmiyorum senin güzel kalbinden kopan bu güzel sözler icin cok tsk ederim seni cok seviyorummm bunu asla unutmaaa senin yerin bambaskaaaaaaa ayrica insallh dansimizi ederiz ama cok zor gözüküyo kikiki mucuksssssss dostisimeeeeee Very Happy lol! lol! lol!

DOSTISIM...
1 sayfadaki 1 sayfası