Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

cnm polimmm:)

2 posters
YazarMesaj
sirinnkizz

sirinnkizz

cnm polimmm:) Empty
MesajKonu: cnm polimmm:)   cnm polimmm:) EmptyCuma Şub. 09, 2007 11:49 pm

ayh benim cnm polimmm cok sekersin sen yaa mucxx sana:)o senn net bi düselsin bol bol konusuruz polim benmmmm.sen yemek yapmayi bilmesende cok seker bisisin o yüsden yemek yapmamyi bilmemeni es gecebiliris bende azbucuk bilio zaten.ayh gecen bi makarna yapim didim ecel terleri döktüm nasil olcek die heheheh.canim polim o seker yanaklarindan kocaman öptüm grsz seni cok sevdim ben:)efet türkü cok severim sennde sevmene cok sevindim sendekileri bana bendekileri sana siptiris kikikii hade grsz pai pai simcilik:)lol!
**bombili

**bombili

cnm polimmm:) Empty
MesajKonu: Geri: cnm polimmm:)   cnm polimmm:) EmptyÇarş. Şub. 28, 2007 2:29 pm

oyh oyhhh:D sweetttttim benim. esrammm . bak sen duva ettin yazdin senin yazdigin o gün netim geldi:D kavusduk birbirimize. ayh bide artikin sen cam aldin ve tam kavusduk:D nede dadluymussun tam ismine uyan bi kisiligin var esramm. sirinmi sirin:D oyhh flower
ayh bide dru okulun son günleri yaklasiyo sen benim nede olsa artik mode designermsin. sen gene bana secceksin o kiyafetleri:D heha rapci bitti simcik düsünek sirada: cingene, korsan, cowgirl, ve bi kac sey daha var heha bakiciz artik:D
neysem kocamann öpdüm seni bal yanaklardan :::::mucx:::::
http://www.radyobebisimfm.ws.tc

cnm polimmm:)
1 sayfadaki 1 sayfası