Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bence bu diziyi kacirmayinnn:)

YazarMesaj
sirinnkizz

sirinnkizz

bence bu diziyi kacirmayinnn:) Empty
MesajKonu: bence bu diziyi kacirmayinnn:)   bence bu diziyi kacirmayinnn:) EmptyC.tesi Şub. 10, 2007 12:03 am

bence bu diziyi herkesler izlesin cok gösel yaa hem ikiyüslülük hem ask hem ihanet vs vs.. daha neler neler var ben demimm herseyi burda isleyin görün:)sadece sunu diim bu hafta cok süperdi ayh ben biran kendimi onlar yerine koydum ahh ahh amam ora dizi tabe kikikiik nise ginede islemenisi tavsiye ederim arkadaslar. hic islemeyneler icin azcik bahsedeyim;töre kurbani bi kıs hic bilmedi biriyle zorla evlendiriylio bilmedigi seylerle karsi karsiya gelio tanimadi biriylen evlenmek zorunda kalio ilerde ona asik olacani bilmedi halde...daha sonra asik olur fakat doguyla batinn farkli olmasi ona zora sokar sevfgisine ragmen ordan kacar. sonra beder kurbani bu kis ask,ni istanbulda daha bi anlar.istanbula gelen sila ve arkasindan istanbula silayai öldürme emri verilerek gelen borani bi cok olayla karsilarsir amma asklarini kaybetmesler.ve en son bölümdede bir arya geldiler yupiiiiiiii heyoooooo hade siz izleyin anlarsiniz cuma aksamlari he unutmayin haberlerden sona kiikkikiki...

bence bu diziyi kacirmayinnn:)
1 sayfadaki 1 sayfası