Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bombilibilibom rakipsiz bom bom :D

2 posters
YazarMesaj
Tatlix_001

Tatlix_001

Bombilibilibom rakipsiz bom bom :D Empty
MesajKonu: Bombilibilibom rakipsiz bom bom :D   Bombilibilibom rakipsiz bom bom :D EmptyPerş. Ocak 18, 2007 12:42 am

Bombilibilibomummmm ilk geldigin gün nikinle ilgimi cok cektin bi anda böyle kiskandim dedim nike bak ne seker nikin icindeki insaninda bu kadar seker oldugunu tahmin etmemistim dogrusu iyiki gelmissin iyiki tanismisik sefacimmm cidden cok saygili seviyeli ayni zamanda sakaci espirili neseli cicimi cici bir kisilige sahipsin senide zamanla cok sevdim benimsedim umarim hep beraber oluruz kocaman öptümmmm hacimmm benimmm kib tatli kal görüsürüz kikikiki lol!
**bombili

**bombili

Bombilibilibom rakipsiz bom bom :D Empty
MesajKonu: *gülüsüne kurban oldugum* Tatli_X   Bombilibilibom rakipsiz bom bom :D EmptyCuma Ocak 26, 2007 2:43 pm

Very Happy oy oy oy , yavs cok tsk ederm yani dicek bsiiyim yok kimselere.kalplerimiz ayniki ayni seyleri düsünüyoz birbirimizin hakkinda. cok mu cok dadlu hayata neseyle baglanmasini bilen birisin. valla tebrik ediyom senin annecini ve babani. yavs bu sesi sen onlardan aldiny ani böyük ihtimalle:D heha süper gülüyon:D hadi öpücüklerrr bas bas bircanim
http://www.radyobebisimfm.ws.tc

Bombilibilibom rakipsiz bom bom :D
1 sayfadaki 1 sayfası