Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

askumaaaaaaaa bööööööööö lalak manak :D

YazarMesaj
Tatlix_001

Tatlix_001

askumaaaaaaaa bööööööööö lalak manak :D Empty
MesajKonu: askumaaaaaaaa bööööööööö lalak manak :D   askumaaaaaaaa bööööööööö lalak manak :D EmptyPerş. Ocak 18, 2007 2:18 am

e bööö askuma kiz san simcik ne yazimki zaten biliyon herseyi ama söyle bi maziye dönelim istersen ilk baslarda biliyorum sen beni bende seni hci sefmedim sora zaman gectikce isindik birbirimize ama tam fokur olmadi sora gene zaman gecti ve birden jitongggg fokur etti bide bizittttt elektirik carpti bizde birbirimizle cok iyi anlasmaya basladik simcik ise hic ayrilmiyoruz ki allh bozmasin sakin ben senden cok memnunum inan seni cok seviyorum yerin apayri bende yaptigimiz sacmaliklar herzaman aklimda kalcak onlar unutulcak seyler degil bir gün kader bizi ayirsada anilarda yasiyacaksin orasi kesin kikiki uslu dur ip ni alirizz ha zuhahahaa ayrica cam fln yane ;D soracigima buz zaten ayri bi sey sora baska görevimiz tehlike diyim ayrica ispiyoncusun kizim zuhahahahaha mucuks askuma seni kocaman cok sefiyommm unutma bunu canim arkadasim hep yanindayim hep senleyimmm iyi ve kötü günde senleyim tabe istersen Very Happy lol! lol! hade cüüüüüüüüü askuma

askumaaaaaaaa bööööööööö lalak manak :D
1 sayfadaki 1 sayfası