Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ÜMIDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :)

YazarMesaj
kikirik

kikirik

ÜMIDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :) Empty
MesajKonu: ÜMIDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :)   ÜMIDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :) EmptyPaz Ocak 21, 2007 8:57 pm

nabersin ümidimmmmmm benim....
sana ümidimmmmmm demeyi cok seviyorum yafff iyice agiz aliskanligi yapti bende. Seni ilk tanidigim günden beri acayip cok seviyorum, cünkü icin disin bir olan ender insanlardansin. Bu yüzden aileni tebrik ediyorum ki senin gibi cici bi cocuk yetistirmisler. Iyiki seni tanimisim cünkü tanimasaydim bunca güzel dostlardan mahrum lacaktim mazallah Smile
Bana yaptigin iyilikleri hic unutmicam ve herzaman kalbimde büyük bir yerin olacak hani sen bugün radyoda anlatmaya calismistinya, he öyle bi yer iste Smile Sonraaaaa.....seninle mesai saatinde sohbetlerimizi hic unutmuyorum, acayip keyifliydi seninle ucaklara bakim yapmak lol!
Umarim bi gün yine beraber bu sohbetleri yapariz.
Neyse canim benim sen ve esra bu aileden tanidigim ilk kisilersiniz, size ve diger herkeze dostluklarinizdan dolayi cok tesekkür ediyorum. Seni cok seviyorum canim arkadasim benim.

Not: Siz varya Web sayfasi tasariminda bir numarasiniz. Digeri kimmi?
Tabikide erkan:) Zaten onlarla bir oldunumu sizin muhabbete doyum olmuyor Very Happy Kiskananlar catlasin diyorum ve hep kendin gibi kal diyorum sana cünkü sen bu halinle cok dogru bi yoldasin. Bu yoldan hic birzaman ayrilam. Tüm güzellikler seninle olsun byby flower

ÜMIDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :)
1 sayfadaki 1 sayfası