Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

burheeeen :)

2 posters
YazarMesaj
kikirik

kikirik

burheeeen :) Empty
MesajKonu: burheeeen :)   burheeeen :) EmptyPtsi Ocak 22, 2007 2:01 am

ya ben bu gaffura bayiliyorum, aslinda pekere bayiliyorum cünkü her rolün altindan süper bi sekilde kalkiyor, öyleki bir cicek takside ömer, maskeli beslerde bahattin ve son olarak avrupa yakasinda gaffur tiplemesiyle cok begeni topladi, bence gercek sanatci diye bunun gibilere denir. Burhana burheeeeennnn seni tenhada kistiririm yada ölümüne qanqayiq laflarina bayiliyorum:) Her nekadar diziye cok büyük renk katsadaaaaa bence volkan, sehsu ve özellikle selinnnn diziden ayrilmamaliydi. Onlarda bambaska renk katiyordu. Selin olmayinca insana kal falan geliyor yaniiiiiiii lol!
theforum

theforum

MesajKonu: Geri: burheeeen :)   burheeeen :) EmptyPaz Şub. 11, 2007 11:48 pm

evet bende sana katılıyorum volkan, sesu,selin filmden ayrılmamalıydı.Ve birde bazenleri düşünüyorum volkan la gaffur ne yaparlardı acaba bunu düşünemiyorum ama ortalık karışırdı galiba Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
http://www.forumsiz.com
kikirik

kikirik

MesajKonu: kikiki   burheeeen :) EmptySalı Şub. 20, 2007 2:58 pm

aynen sana katiliyorum emre eger volkanda olsaydi kesin cinayet cikardi Very Happy iki piskopat bir arada ne matrak olurdu valla...
Kim bilir belki yine geri dönebilir birisinden birisi:D

burheeeen :)
1 sayfadaki 1 sayfası