Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

CATLAKIM..

2 posters
YazarMesaj
Dj.Sehzade

Dj.Sehzade

CATLAKIM.. Empty
MesajKonu: CATLAKIM..   CATLAKIM.. EmptyPtsi Ocak 22, 2007 3:17 am

CATLAKİM...canım arkadasım.basta nickini cok sevdgimi biliyosun..soras sen geliyosun.ehehe tabi isin sakası bu..ben seni bu nickte tanidim ve cok sefdim..cok cana yakkıın ve harika bi espiri anlayısın var..Kişiligin dersen bingooo:Dyani seni anlatmaya bisi bulamıyorum.herkesin sahip olması gereken bir arkadassın..ben oldum bile Very Happy

bu arada ombili ve misafir 2007 de dier nicklerin ama ben catlakı sefiyom.ehehehe iyi ki varsın canım arkadasımmm
**bombili

**bombili

CATLAKIM.. Empty
MesajKonu: Geri: CATLAKIM..   CATLAKIM.. EmptyÇarş. Şub. 28, 2007 2:19 pm

Very Happy heha. oyh Sehzadelerin sehzadesi. canim arkadasim sehazdem benim. sen istersinde ben Catlak nikimlede girmemmi. doru ilk dj catlak diye tanidin beni:D heh ama isdik simdi bombilibilibom olunca sirf catlaki sen hatirliyon yanii:D sana özel oldu artikin bak. o nikle girdigimde bidaha senin icin gircem sehazdem. yazdiklarin cokk degerli seyler benim icin ama biz konusmusduk zati, aynaya bakinca sen o yazilarin senide yansiladini biliyon demi:D zatim bizimburclardan belli yahu böyle iyi anlasmamiz:D
heha hadi simcilik bukadar.. iyiki varsin iyiki tanidim seni canim sehzadem ** Seni öyle bir yere yerlestirdimki, gercegin bile gelse hayalini dolduramaz**
http://www.radyobebisimfm.ws.tc

CATLAKIM..
1 sayfadaki 1 sayfası