Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

mirabaaaa

2 posters
YazarMesaj
kikirik

kikirik

mirabaaaa Empty
MesajKonu: mirabaaaa   mirabaaaa EmptyPtsi Ocak 22, 2007 11:09 pm

kocaman bir hüpppppp ile basliyorum, ve kikiki ile devam ediyorum Very Happy
amanin bircanim bidenem benim, onun hakkinda yazilacak cok sey var aslinda cünkü okadar canli bir insanki kizin ruhuda bedenide kipir kipir, ve bunu herkeze yansitmayi beceriyor. Ici disi bir, aklina gelen düsünmeden söyleyen özü sözü bir olan canim arkadasima kucak dolusu sevgiler yolluyorum. Gerek yaptigi anonslar ile gerekse caldigi sarkilar ve sohbetleri gercekten doyumsuz oluyor, öyleki cogu aksam onun yayininda gülmekten yerlere yattigim olmustur lol! Sesine bayiliyorum, bide anonsda gülmeye basladimi allahhhhhhhh Very Happy
Bana benim gencligimsin diyor ama zaten kendisi cok genc ve kipir kipir bi insan. Bu yüzden onu tebrik ediyorum ve hep oldugu gibi kalmasini diliyorum. Kocaman mucxlar canim..... flower
Tatlix_001

Tatlix_001

mirabaaaa Empty
MesajKonu: Geri: mirabaaaa   mirabaaaa EmptyCuma Mart 30, 2007 7:19 pm

m lol! lol! irabaaaaaaa cvp cok gec geliyo ama olsun zuhahahahaha ay ay ayyyyyyy neler yazmis allhim yaa ben simcik utanicimmmm Very Happy cok tsk ederim ama inan sende benim gibisin ondanda sana gencligim diyorum kikikiki ayni sekilde senin yayinlarinda cok hos oluyor hosuma gidiyooo burasi körler sagirlar birbirini agirlar blümü oldu ama olsun ne körüz ne sagir zuhahahaha Very Happy niyse sonucta süpersin hüpppppppppp kocamannn görüsürük kikiki Very Happy lol! lol!

mirabaaaa
1 sayfadaki 1 sayfası