Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Haci sefos

2 posters
YazarMesaj
kikirik

kikirik

Haci sefos Empty
MesajKonu: Haci sefos   Haci sefos EmptyPtsi Ocak 22, 2007 11:20 pm

naberssss bombili?
eh seninle artikin her gün görüse görüse hakkinda ne düsündügümü biliyorsundur. Sen cok iyi temiz kalpli bazen haddinden fazla merhametlisin (hak etmeyenlere dahi). Eh bunun üstüne birde haciligini ekledin, ne mutlu sana valla. Allah banada nasip eder insallaaaaah.
Bana dua ettigin icin ayrica allah razi olsun. Zor günlerimde yanimda oldugun icin sana ayrica tesekkürler, yalana yanlisa kapilip gitmedigin icin cok mutluyum. Dilerim ABI yide hayirlisyla basarirsin benim gibi, ama benim gibi issiz kalma zuhahahaha. Insallah hayatta hersey diledigin gibi olur ve hep mutlu olursun. Seni cok seviyorum cnm arkadasim benim.
Hadi sen ders calis biraz flower
kib grsrz bybyyyyyy
**bombili

**bombili

Haci sefos Empty
MesajKonu: Geri: Haci sefos   Haci sefos EmptySalı Şub. 06, 2007 3:27 pm

laylaylom Very Happy zeynom bak söyle bisi var. ben kim hakliysa ondan yanayim. senin cogu konuda akilli bi sekilde düsünüp kararlarini verdigini ve ona göre hareket ettigini biliyom. sen hata bile yapsan ben seni biliyorumki. canim arkadasim. delü tabiki sana hep destek olcam. seni cünki seviyom yani anlanmissindir artik herhold:D
bide zeynom sen iste ALLAHima hep duva et sende haca gidersin insallah. ALLAHim bütün isteyelere gitmeyi ve gidip geldikden sonra onu tutabilmeyi nasip etsin
hadi öpdüm simcilik bas bas
http://www.radyobebisimfm.ws.tc

Haci sefos
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-